VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 - Vodní čerpadlo pro elektrický pohon od 6/1997 do 11/2000, 2324 ccm, 110 kW, 150 hp, AGZ, kombi
| Rok výroby od | 05/1999 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B..Y..000001 |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 500 l/h |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 3B..X..600000 |
| druh provozu | elektrický |
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 0,1 bar |
| dodávané množství [l/h] | 500 l/h |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Spojovací technika | 2 PIN |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 415 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 410 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 251965561B |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 3D0965561D |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-Y-000 001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 3B-X-600 000 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Dodávané množství [l/min] | 8 l/min |
Dostupnost