MERCEDES-BENZ GLC (X253) 350 e 4-matic (253.954) - Hydraulický filtr od 1/2016 do 4/2019, 1991 ccm, 235 kW, 320 hp, M 274.920, SUV
| Číslo převodovky od | 2834527 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Šířka [mm] | 174 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,356 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | S těsněním olejové vany |
| pro kód zvláštního vybavení | A89 |
Dostupnost
| převodovka typ | 724,2 |
|---|---|
| převodovka typ | 7G-Tronic Plus |
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,367 kg |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doporučený interval výměny [km] | 50000 km |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 222 277 20 00 S1 |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Šířka [mm] | 174 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,696 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | S těsněním olejové vany |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| typ karosérie | kovový rám/pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| typ filtru | Sací filtr |
| typ filtru | Síťový filtr |
Dostupnost
| Díly v seznamu | Ano |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Síťový filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Číslo převodovky od | 2834527 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Šířka [mm] | 174 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,356 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | S těsněním olejové vany |
| pro kód zvláštního vybavení | A89 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 277 mm |
| Šířka [mm] | 227 mm |
| Výška [mm] | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| typ filtru | Síťový filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | S těsněním olejové vany |
Dostupnost
| Délka [mm] | 268 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 175 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Číslo převodovky od | 2834527 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,475 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| typ filtru | Síťový filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přepadní trubkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | S těsněním olejové vany |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Převodovka | 722.9 |
Dostupnost
| typ karosérie | plastové pouzdro |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| typ filtru | Sací filtr |
| typ filtru | Síťový filtr |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | A 222 277 20 00 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Převodovka | 722.901-722.999 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8029033 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s podpěrami potrubí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Síťový filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| Číslo převodovky od | 2834527 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Šířka [mm] | 174 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,356 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | S těsněním olejové vany |
| pro kód zvláštního vybavení | A89 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Díly v seznamu | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Síťový filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Šířka [mm] | 174 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| převodovka typ | 722.9 ECO |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo převodovky od | 2834527 |
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| Délka [mm] | 268 mm |
| Šířka [mm] | 174 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| typ filtru | Síťový filtr |
Dostupnost