BMW 7 (E32) 730 i, iL - Hydraulický filtr od 3/1987 do 3/1994, 2986 ccm, 138 kW, 188 hp, M30 B30 (306KA), limuzína
| Rok výroby od | 02/1988 |
|---|---|
| převodovka typ | ZF 4HP22 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| převodovka typ | 4HP22/24-H |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,416 kg |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doporučený interval výměny [km] | 80000 km |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1988 |
|---|---|
| převodovka typ | ZF 4HP22 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| převodovka typ | 4HP22/24-H |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,327 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doporučený interval výměny [km] | 80000 km |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1988 |
|---|---|
| převodovka typ | ZF 4HP22 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| převodovka typ | 4HP22/24-H |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,622 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doporučený interval výměny [km] | 80000 km |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 24 34 1 218 550 |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| pro OE číslo | 24 31 1 218 571 |
|---|---|
| typ filtru | Síťový filtr |
Dostupnost
| převodovka typ | ZF 4HP22 |
|---|---|
| převodovka typ | 4HP22 |
| převodovka typ | 4HP24-H |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Délka [mm] | 160,7 mm |
| Šířka [mm] | 152 mm |
| Výška [mm] | 30,2 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | 4HP22 |
|---|---|
| převodovka typ | 4HP24 |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Omezení výrobce | ZF |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| převodovka typ | 4HP22 |
|---|---|
| převodovka typ | 4HP24 |
| převodovka typ | 4HP24-H |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Šířka [mm] | 152 mm |
| Výška [mm] | 17 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| převodovka typ | 4HP22 |
|---|---|
| převodovka typ | 4HP24H |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Typ převodovky | převodovka ZF |
|---|---|
| převodovka typ | 4HP22 |
| převodovka typ | 4HP24 |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Omezení výrobce | ZF |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost