BMW 3 (E90) 325 d - Hydraulický filtr od 3/2010 do 10/2011, 2993 ccm, 150 kW, 204 hp, N57 D30 A, limuzína
| převodovka typ | ZF 6HP21 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| typ filtru | Síťový filtr |
Dostupnost
| typ filtru | Síťový filtr |
|---|
Dostupnost
| převodovka typ | 6HP19, 6HP19X, 6HP19 |
|---|---|
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
| Délka [mm] | 485,4 mm |
| Šířka [mm] | 301,4 mm |
| Výška [mm] | 118,5 mm |
Dostupnost