MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 SL (129.066) - Hydraulický filtr od 9/1989 do 8/1992, 4973 ccm, 240 kW, 326 hp, M 119.960, M 119.972, Kabriolet
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Vnější průměr [mm] | 8 mm |
| typ filtru | Síťový filtr |
Dostupnost
| převodovka typ | 722.6 |
|---|---|
| převodovka typ | W5A 330 |
| převodovka typ | W5A 380 |
| převodovka typ | W5A 580 |
| převodovka typ | W5A 900 |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| převodovka typ | W5A 900 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| převodovka typ | 722,6 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,4729 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
| Doporučený interval výměny [km] | 50000 km |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| převodovka typ | 722,6 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,362 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doporučený interval výměny [km] | 60000 km |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| převodovka typ | 722.6 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Číslo převodovky od | 722.300 |
|---|---|
| Číslo převodovky do | 722.371 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
| Délka [mm] | 189 mm |
| Šířka [mm] | 174 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | 722.4 |
|---|---|
| Délka [mm] | 189 mm |
| Šířka [mm] | 174 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Délka [mm] | 189 mm |
| Šířka [mm] | 175 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Materiál | ocel |
| povrch | jasný |
| typ filtru | Síťový filtr |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 188,8 mm |
| Šířka [mm] | 175 mm |
| Výška [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,425 kg |
| typ filtru | Síťový filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | S těsněním olejové vany |
| Materiál těsnění | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| převodovka typ | 722.3 |
|---|---|
| převodovka typ | W 4 A 028 |
| převodovka typ | W 4 A 040 |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| převodovka typ | 722.3 |
|---|---|
| převodovka typ | 722.5 |
| převodovka typ | W4A 040 |
| převodovka typ | W4A 055 |
| převodovka typ | W5A 030 |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| převodovka typ | 722,3 |
|---|---|
| převodovka typ | 722,4 |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,422 kg |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doporučený interval výměny [km] | 80000 km |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 2186 |
| převodovka typ | 5G TRONIC |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Šířka [mm] | 112 mm |
| Výška [mm] | 46 mm |
| Výška [mm] | 46,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| převodovka typ | 722.400-722.440 |
|---|---|
| Délka [mm] | 184 mm |
| Šířka [mm] | 164 mm |
| Výška [mm] | 21 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| typ filtru | Sací filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | S těsněním olejové vany |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 0,2 bar |
Dostupnost
| Kód motoru | M119.960 |
|---|---|
| Převodovka číslo | 722.694-699 |
| typ filtru | Síťový filtr |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
|---|---|
| typ filtru | Sací filtr |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 188 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 126 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost