VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel - Vyrovnávací nádrž od 3/2010 do 1/2011, 1390 ccm, 60 kW, 82 hp, CMAA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| váha [g] | 65 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3B0 121 321 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Otevírací tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Barva | modrá |
Dostupnost
| Průměr v mm | 79 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost