ALFA ROMEO 75 (162_) 3.0 V6 (162.B6C) - Vyrovnávací nádrž od 2/1990 do 2/1992, 2959 ccm, 141 kW, 192 hp, AR 61503, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,7 bar |
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1 bar |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46556737 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46742378 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1 bar |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost