AUDI 200 C3 limuzína (447, 448) 2.1 Turbo - Vyrovnávací nádrž od 8/1983 do 1/1988, 2144 ccm, 134 kW, 182 hp, KG, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) od | 44-F-000 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 44-E-300 000 |
| Množství | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 44-F-000 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 44-E-300 000 |
| Množství | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 44-F-000 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 44-E-300 000 |
| Množství | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | žlutá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,3 bar |
|---|---|
| Barva | modrá |
Dostupnost