AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Vyrovnávací nádrž od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| Barva | modrá |
| váha [g] | 45 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 443 121 321 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | žlutá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost