FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V - Vyrovnávací nádrž od 11/2001 do 6/2008, 1388 ccm, 59 kW, 80 hp, FXJA, FXJB, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost
| Varianta výbavy | TANK |
|---|---|
| pro OE číslo | 86FB8100GD |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Barva | žlutá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost