FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD - Vyrovnávací nádrž od 10/2001 do 3/2012, 1910 ccm, 63 kW, 86 hp, 188 A7.000, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Varianta výbavy | TANK |
|---|---|
| pro OE číslo | 46742378 |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Materiál | Plast |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost