MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Vyrovnávací nádrž od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Otevírací tlak [bar] | 1,3 bar |
Dostupnost
| Výška [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,3 bar |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| tlak (psi) | 19 psi |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| váha [g] | 10 g |
Dostupnost