OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) - Vyrovnávací nádrž od 12/2006 do 5/2014, 1598 ccm, 85 kW, 116 hp, A 16 XER, Z 16 XER, Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | TANK |
|---|---|
| pro OE číslo | 9202799 |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51775332 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20060 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,4 bar |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost