MINI MINI (R50, R53) One - Vyrovnávací nádrž od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Otevírací tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 79 g |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1 bar |
| Materiál | Plast |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost