SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 16V - Vyrovnávací nádrž od 5/1991 do 3/1999, 1781 ccm, 98 kW, 133 hp, KR, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,057 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,057 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0121321C |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 2 bar |
| Materiál | Plast |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 121 321 C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,057 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
|---|---|
| Barva | modrá |
Dostupnost