SEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 D - Vyrovnávací nádrž od 5/1991 do 3/1999, 1896 ccm, 50 kW, 68 hp, 1Y, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 78 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1026 kg |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Jednotka množství | kus |
| váha [g] | 75 g |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 2 bar |
| Materiál | Plast |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1999 |
|---|---|
| Výška [mm] | 25 mm |
| Tlak [bar] | 2,0 bar |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| tlak (psi) | 29 psi |
Dostupnost
| Průměr v mm | 75 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 32 mm |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Tlak [Pa] | 20 Pascal |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 65 g |
Dostupnost
| Průměr v mm | 79 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
| Materiál | Plast |
| druh závitu | Vvnější závit |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,057 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,057 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0121321C |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost