CITROËN XM (Y3) 2.0 - Vyrovnávací nádrž od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 1306.C7 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1306.C7 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1994 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1 bar |
Dostupnost
| Kód motoru | XU10J2 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost