PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo - Vyrovnávací nádrž od 6/1994 do 8/2002, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), velkoprostorová limuzína
| pro organizační číslo od | 08211 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1306.E0 |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1 bar |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08211 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1306.E0 |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1 bar |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,057 kg |
| Tlak [bar] | 1 bar |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 08210 |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1999 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 08211 |
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1 bar |
|---|---|
| Barva | červená |
| váha [g] | 71 g |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Výška [mm] | 27 mm |
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| tlak (psi) | 15 psi |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1994 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 6447 |
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1994 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 6448 |
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1999 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 08211 |
| Výška [mm] | 27 mm |
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
| Tlak [Pa] | 15 Pascal |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
|---|---|
| Barva | červená |
| váha [g] | 52 g |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08211 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Otevírací tlak [bar] | 1 bar |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|
Dostupnost