AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 - Vyrovnávací nádrž od 6/1994 do 12/1997, 1984 ccm, 74 kW, 100 hp, AAE, kombi
| pro OE číslo | 1J0 121 321 B |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M63 x 3,0 |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,5 bar |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | Hlavní vyrovnávací nádoba |
| Hmotnost [kg] | 0,089 kg |
| Barva | modrá |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| Barva | modrá |
| váha [g] | 45 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
| váha [g] | 65 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 121 321 B |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Otevírací tlak [bar] | 1,5 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 443 121 321 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
|---|---|
| Barva | modrá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1996 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost