VW PASSAT B2 limuzína (32B) 1.6 TD - Vyrovnávací nádrž od 1/1985 do 3/1988, 1588 ccm, 51 kW, 70 hp, CY, limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | žlutá |
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,3 bar |
|---|---|
| Barva | modrá |
Dostupnost