FIAT MAREA (185_) 1.9 TD 100 (185AX_) - Vyrovnávací nádrž od 5/1996 do 12/2002, 1910 ccm, 74 kW, 100 hp, 182 A7.000, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,7 bar |
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1 bar |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46556737 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46742378 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1 bar |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost