RENAULT SCÉNIC I velkoprostorová limuzína (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,... - Vyrovnávací nádrž od 9/1999 do 9/2003, 1598 ccm, 79 kW, 107 hp, K4M 700, K4M 706, K4M 707, K4M 776, velkoprostorová limuzína
| Průměr v mm | 52 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Varianta výbavy | TANK |
|---|---|
| pro OE číslo | 8200048024 |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 415 501 00 15 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 21516-00QAA |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost