VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion - Vyrovnávací nádrž od 12/2012 do 12/2016, 1968 ccm, 130 kW, 177 hp, CFGC, kupé
| Průměr v mm | 79 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,6 bar |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| verze | OE |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,6 bar |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| verze | IAM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,6 bar |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 50 g |
Dostupnost