RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) - Vyrovnávací nádrž od 4/1997 do 8/2003, 1998 ccm, 84 kW, 114 hp, F3R 750, F3R 798, Kabriolet
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| váha [g] | 45 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 52 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 32 mm |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| váha [g] | 45 g |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700805032 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 130643 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Otevírací tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost