SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI - Vyrovnávací nádrž od 8/1997 do 1/2006, 1896 ccm, 81 kW, 110 hp, AHF, ASV, Šikmá zadní část
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Průměr v mm | 79,8 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 39,7 mm |
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
| Tlak [Pa] | 22 Pascal |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| váha [g] | 65 g |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
|---|---|
| Barva | modrá |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Barva | modrá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2005 |
| Průměr v mm | 80 mm |
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
| Materiál | Plast |
| druh závitu | Vnitřní závit |
Dostupnost
| Průměr v mm | 79 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost