CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 HDI 109 - Vyrovnávací nádrž od 2/1999 do 4/2003, 1997 ccm, 80 kW, 109 hp, RHZ (DW10ATED), Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| váha [g] | 70 g |
Dostupnost
| Kód motoru | DW10ATED |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1306E0 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1 bar |
Dostupnost