RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.6 16V - Vačkový hřídel / jednotlivé díly od 1/2006 do 8/2009, 1598 ccm, 82 kW, 112 hp, K4M 760, K4M 761, K4M 812, K4M 813, kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 26333 |
| montovaná strana | Sací strana |
| verze | gegossen |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18302 |
| montovaná strana | Sací strana |
| Průměr v mm | 40,2 mm |
| Délka [mm] | 439,3 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18302 |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Průměr v mm | 40,2 mm |
| Délka [mm] | 439,3 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 26333 |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| verze | gegossen |
Dostupnost