CITROËN BERLINGO Skříňová/velkoprostorová limuzína (B9) 1.6 HDi 90 - Senzory od 7/2010, 1560 ccm, 68 kW, 92 hp, 9HJ (DV6DTEDM), 9HP (DV6DTED), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Průměr v mm | 52,3 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02378 kg |
Dostupnost
| Velikost závitu | 20 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | SU00100639 |
|---|---|
| Průměr v mm | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9632562080 |
|---|---|
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost