VW CADDY II Skříňová/velkoprostorová limuzína (9K9A) 1.9 D - Senzory od 11/1995 do 1/2004, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, 1Y, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4960 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6U0 919 501 B |
|---|---|
| Průměr v mm | 25 mm |
| Délka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 357 919 501 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02657 kg |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 55 °C |
| Bod spínání (°C) | 65 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | hnědá |
| Bod sepnutí od [°C] | 65 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 55 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 357919501A |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
| Bod spínání (°C) | 140 °C |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4960 |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4960 |
|---|---|
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4960 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4960 |
|---|---|
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4960 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,041 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | žlutá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Velikost závitu | not have |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Rozměr klíče | 20 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1,0 |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Rozměr klíče | 14 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Kód motoru | AYQ |
|---|---|
| pro OE číslo | 059919501A |
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Rozměr klíče | 20 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | žlutá/modrá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | žlutá/modrá |
| Rozsah teploty do [°C] | 120 °C |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4960 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Provedení zástrčky-ID | 4x2.8 mm |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost