VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 - Senzory od 2/1990 do 8/1996, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, 2E, ABA, ADY, AGG, limuzína
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
|---|---|
| Kód motoru | 2E |
| Napětí [V] | 12 V |
| Odpor [ohm] | 2080 Ohm |
| Odpor [ohm] | 322 Ohm |
| Barva | modrá |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajišťovací podložkou |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
| od rozsahu teploty [°C] | 25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4963 |
|---|---|
| Speciální vozidlo | pro vozidla taxislužby |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s přídavnou vodní pumpou |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Bod spínání (°C) | 55 °C |
| Bod spínání (°C) | 65 °C |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | červená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
| Barva | černá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Označení barvy | modrá |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
| Barva | černá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 4 |
| Označení barvy | modrá |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4989 |
|---|---|
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | žlutá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4989 |
|---|---|
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | žlutá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4989 |
|---|---|
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | žlutá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 140 °C |
| Barva | černá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M10 x 1 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozsah teploty do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4989 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4963 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4963 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| Velikost závitu | -- |
| Barva | černá |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | -- |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | -- |
| Bod spínání (°C) | 150 °C |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | -- |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rozměr klíče | |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | červená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Délka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Rozměr klíče | 14 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | černá |
| Rozsah teploty do [°C] | 125 °C |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4963 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Barva | modrá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4963 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 3A-V-015 000 |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Velikost závitu | -- |
| Bod spínání (°C) | 120 °C |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | -- |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost