AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 - Senzory od 11/2004 do 6/2008, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, ALZ, kombi
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15748 |
|---|---|
| Velikost závitu | 20 |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 059 919 501 A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 919 501 C |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1.5 |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 919 501 C |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 059 919 501 A |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15748 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 20 mm |
| Barva | černá/šedá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Provedení zástrčky-ID | 4 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 059 919 501 A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 919 501 C |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | not have |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozměr klíče | not have |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost