PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 - Senzory od 10/1982 do 8/1985, 1905 ccm, 75 kW, 102 hp, 159 (XU9S), limuzína
| Rok výroby od | 01/1984 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Odpor [ohm] | 2697 Ohm |
| Odpor [ohm] | 296 Ohm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| od rozsahu teploty [°C] | 25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0242.20 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 16 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1984 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost