FIAT TIPO (160_) 1.6 i.e. - Senzory od 2/1988 do 5/1991, 1595 ccm, 66 kW, 90 hp, 149 C2.046, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 7669143 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 18x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46458931 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Barva zásuvky | červená |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 7593879 |
|---|---|
| Délka [mm] | 51 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,032 kg |
| Bod spínání (°C) | 20 °C |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | modrá |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,041 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M16X1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | červená |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Barva zásuvky | červená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7669143 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M 18x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7669143 |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 18x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| druh zásuvky | 6,3mm |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Barva zásuvky | červená |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M16 x 1.5 Taper |
| Rozměr klíče | 19 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Barva zásuvky | červená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7669143 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M 18x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 16x1,5 |
|---|---|
| Barva | červená |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04067872 |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost