VOLVO 740 (744) 2.4 Diesel - Senzory od 8/1984 do 7/1992, 2383 ccm, 60 kW, 82 hp, D 24, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 3984 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3984 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1984 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1.0 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3984 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3984 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3984 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3984 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Spojovací technika | 1 x 6,3 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 13 |
| Způsob montáže | Plochá koncovka zás. |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | stará mosaz |
| Rozsah teploty do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Kód motoru | D 24 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| pro OE číslo | 9 186 773 |
| Hmotnost [kg] | 0,03323 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
|---|---|
| Kód motoru | D24T |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 027919501 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 14 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost