MINI MINI (R50, R53) One - Senzory od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | 3/8" - 18 NPTF |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | 3/8" - 18 NPTF |
Dostupnost
| Velikost závitu | NPT3/8 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozměr klíče | S19 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Velikost závitu | 3/8x18 NPT |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1.5 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5269870AB |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8 NPT |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost