CITROËN XM (Y3) 2.0 - Senzory od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 07/1992 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 5714 |
| Omezení výrobce | Bosch |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | zelená |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | zelená |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03813 kg |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1,25 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| barva krytu | hnědá |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 04952 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 12 |
| Bod spínání (°C) | 140 °C |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Velikost závitu | 1,25 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14 |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | 12x1.5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Velikost závitu | 12x1.5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost