CITROËN ZX (N2) 1.9 - Senzory od 3/1991 do 6/1997, 1905 ccm, 93 kW, 126 hp, D6E (XU9JA), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Odpor [ohm] | 2080 Ohm |
| Odpor [ohm] | 302 Ohm |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
| od rozsahu teploty [°C] | 25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Barva | červená |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| pro číslo výrobku | 7.8113 |
| pro číslo výrobku | 7.8114 |
| pro číslo výrobku | 7.8149 |
| pro číslo výrobku | 7.8151 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 140 °C |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Velikost závitu | 1,25 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14 |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Barva | červená |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| pro číslo výrobku | 1.880.113 |
| pro číslo výrobku | 1.880.114 |
| pro číslo výrobku | 1.880.149 |
| pro číslo výrobku | 1.880.151 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Barva | červená |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| pro číslo výrobku | 580 113 |
| pro číslo výrobku | 580 114 |
| pro číslo výrobku | 580 149 |
| pro číslo výrobku | 580 151 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1,25 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Barva | hnědá |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kónusovym uložením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/8"x27 NPTF |
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| druh závitu | s kuželovým závitem |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Rozměr klíče | 20 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03473 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost