VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI - Senzory od 9/1995 do 3/2010, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ANU, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Kód motoru | 1Z/AHU/ANU |
| Barva | žlutá |
| Přístroje | s ukazatelem teploty vody |
| barva krytu | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | žlutá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 7M_X_060001 |
| Kód motoru | 1Z/AHU/ANU |
| Přístroje | bez ukazatele teploty vody |
| barva krytu | zelená |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 7MX060001 |
| Přístroje | bez ukazatele teploty vody |
| pro OE číslo | 059 919 501 A |
| Hmotnost [kg] | 0,017 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,027 kg |
| Tvar pružiny | Zádržná pružina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 7MX060000 |
| Přístroje | bez ukazatele teploty vody |
| pro OE číslo | 059 919 501 |
| Průměr v mm | 25 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Tvar pružiny | Zádržná pružina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Kód motoru | 1Z/AHU/ANU |
| Barva | žlutá |
| Přístroje | s ukazatelem teploty vody |
| barva krytu | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | žlutá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 7M_X_060001 |
| Kód motoru | 1Z/AHU/ANU |
| Přístroje | bez ukazatele teploty vody |
| barva krytu | zelená |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Kód motoru | 1Z/AHU/ANU |
| Barva | žlutá |
| Přístroje | s ukazatelem teploty vody |
| barva krytu | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | žlutá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 7M_X_060001 |
| Kód motoru | 1Z/AHU/ANU |
| Přístroje | bez ukazatele teploty vody |
| barva krytu | zelená |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | šedá |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | zelená |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 140 °C |
| Barva | černá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Bod spínání (°C) | 55 °C |
| Bod spínání (°C) | 65 °C |
| Barva | červená |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | zelená |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uchycením |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Bod sepnutí od [°C] | 112 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 102 °C |
Dostupnost
| Velikost závitu | -- |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Rozměr klíče | -- |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost