FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 16V - Senzory od 10/1994 do 8/1998, 1998 ccm, 100 kW, 136 hp, N3A, kombi
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/8" x 27 NPTF |
| Rozměr klíče | 13 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/8" x 27 NPTF |
| Rozměr klíče | 13 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | 1/8 x 27NPT |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Velikost závitu | 1/8x27 NPTF |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1995 |
|---|---|
| Spojovací technika | mit Gewinde |
| Velikost závitu | 3/8x18NPTF |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1995 |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8" - 18NPTF |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1995 |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8" - 18NPTF |
| Rozměr klíče | 19mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1995 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1996 |
| Velikost závitu | NPT 3/8 |
| Barva | šedá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4470 |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/8-27NPT |
| Rozměr klíče | 13 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
Dostupnost
| montovaná strana | Termostat |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03339 kg |
| Velikost závitu | 1/8" x 27 NPT |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1995 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1996 |
| Hmotnost [kg] | 0,03853 kg |
| Velikost závitu | 3/8" x 18 NPT |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/ 8 x 18 NPTF |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | 1/8'' x 27 NPT |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | 3/8'' x 18 NPTF |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6810428 |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8"-18NPTF |
| Rozměr klíče | 24 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Barva zásuvky | světle šedá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1E03-18-760 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6145142 |
| Velikost závitu | 1/8" 27NPTF |
| Rozměr klíče | 13 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Provedení zásuvky | Šroubovaný kontakt |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1995 |
|---|---|
| pro OE číslo | 30711661 |
| pro OE číslo | 4337456 |
| pro OE číslo | GY01-18-840A |
| Velikost závitu | 3/8"-18NPTF |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost