FORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6 - Senzory od 11/1995 do 4/2000, 2792 ccm, 128 kW, 174 hp, AAA, AMY, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 5106 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | 251 919 501 D |
| Průměr v mm | 26 mm |
| Délka [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17559 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,01994 kg |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | černá/zelená |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 108 °C |
| Bod spínání (°C) | 112 °C |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | hnědá |
| od rozsahu teploty [°C] | 108 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 119 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17559 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17559 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17559 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17559 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17559 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17559 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17559 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17559 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické klimatizace |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 100 °C |
| Bod spínání (°C) | 95 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
|---|---|
| Velikost závitu | not have |
| Materiál | mosaz |
| Rozměr klíče | 20 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Velikost závitu | not have |
| Materiál | mosaz |
| Rozměr klíče | 20 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost