CITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 2.0 Turbo - Senzory od 6/1995 do 4/2003, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), kombi
| Velikost závitu | M14x1.25 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spínačem |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spínačem |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spínačem |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Barva | zelená |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,25 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 115 °C |
| Barva | modrá |
| Barva | šedá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 X 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 X 1,25 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4290 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| Barva | hnědá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4290 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Barva | hnědá |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kónusovym uložením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4290 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03158 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4290 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Vnější závit [mm] | M14x1,25 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 133855 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9621000680 |
| Velikost závitu | M 14x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost