NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Senzory od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 2263000QAH |
|---|---|
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1.5 |
|---|---|
| Barva | červená |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12*1.5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost