SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI - Senzory od 8/1996 do 10/2002, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AGR, AHU, ALH, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,041 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | žlutá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Provedení zástrčky-ID | 4 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | zelená |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1,0 |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Rozměr klíče | 14 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Rozměr klíče | 20 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1999 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/1999 |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1999 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-X-448 601 |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
| Provedení zástrčky-ID | 4x2.8 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5527 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Bod spínání (°C) | 119 °C |
| Barva | bílá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-X-448 600 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 4 |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5527 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Bod spínání (°C) | 119 °C |
| Barva | bílá |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,01994 kg |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1331294 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost