RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) - Senzory od 3/1997 do 2/2001, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 731, F9Q 734, F9Q 736, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | zelená |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 226309418R |
|---|---|
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q 734 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Odpor [ohm] | 2697 Ohm |
| Odpor [ohm] | 286 Ohm |
| Barva | bílá |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
| od rozsahu teploty [°C] | 25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16353 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16353 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16354 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| pro číslo výrobku | 7.8177 |
| pro číslo výrobku | 7.8178 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11427 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 7.8178 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02806 kg |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16353 |
|---|---|
| pro OE číslo | 22 63 094 18R |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16354 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| pro číslo výrobku | 1.880.177 |
| pro číslo výrobku | 1.880.178 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11427 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 1.880.178 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16354 |
|---|---|
| barva krytu | bílá |
| pro číslo výrobku | 580 177 |
| pro číslo výrobku | 580 178 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11427 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 580 178 |
Dostupnost