Všechny vozy - Senzory
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 55203964 |
| Spojovací technika | 2 x 2.8 mm |
| Délka [mm] | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,03038 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Velikost závitu | M 12 |
| Velikost závitu | M 12X1.5-6g |
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Velikost závitu | M12 x 1.5 |
| Velikost závitu | M12*1,5 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Velikost závitu | M12x1.5 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Rozměr klíče | 19 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Rozměr klíče | S21 |
| pro číslo výrobku | 1.880.288 |
| pro číslo výrobku | 1.880.350 |
| pro číslo výrobku | 1.880.811 |
| pro číslo výrobku | 1.880.812 |
| pro číslo výrobku | 580 288 |
| pro číslo výrobku | 580 350 |
| pro číslo výrobku | 580 811 |
| pro číslo výrobku | 580 812 |
| pro číslo výrobku | 7.8288 |
| pro číslo výrobku | 7.8350 |
| pro číslo výrobku | 7.8811 |
| pro číslo výrobku | 7.8812 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| od rozsahu teploty [°C] | 25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 80 °C |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 28 mm |
| Barva zásuvky | černá |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Počet koncovek | 1 |
| armatura [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 63 000 07R |
|---|---|
| pro OE číslo | 22630 00Q2D |
| pro OE číslo | 226300007R |
| pro OE číslo | 4407990 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,02683 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Velikost závitu | 12x1.5 |
| Velikost závitu | M12 X 1.5 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Velikost závitu | M12x1.5 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,5 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | mosaz |
| Rozměr klíče | 19 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Rozměr klíče | 21 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 63 018 72R |
|---|---|
| pro OE číslo | 22630 00Q0K |
| pro OE číslo | 2263000Q0K |
| pro OE číslo | 410580380 |
| pro OE číslo | 4433120 |
| pro OE číslo | 93198034 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,02067 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Velikost závitu | 20 mm |
| Velikost závitu | not have |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 20 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Rozměr klíče | |
| Rozměr klíče | not have |
| pro číslo výrobku | 82.472A2 |
| Způsob montáže | Armatura |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| verze | EQUIVALENT |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700810879 |
|---|---|
| Délka [mm] | 59 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Velikost závitu | M 14X1.25-6g |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| Velikost závitu | M14 x 1.25 |
| Velikost závitu | M14x1,25 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| Bod spínání (°C) | 120 °C |
| Barva | černá |
| Materiál | mosaz |
| Rozměr klíče | |
| Rozměr klíče | 24 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| barva krytu | hnědá |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 63 018 72R |
|---|---|
| pro OE číslo | 22630 00Q0K |
| pro OE číslo | 2263000Q0K |
| pro OE číslo | 410580380 |
| pro OE číslo | 4433120 |
| pro OE číslo | 93198034 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,02067 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Velikost závitu | 20 mm |
| Velikost závitu | not have |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 20 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Rozměr klíče | |
| Rozměr klíče | not have |
| pro číslo výrobku | 82.472A2 |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídržnou pružinou |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| verze | EQUIVALENT |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost