Všechny vozy - Příčné rameno
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 38000 01 |
Dostupnost
| vzd. díry 1/vzd. díry 2 | 279,5 |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Konstrukce/typ ramene | trojúhelníkové rameno |
| párová čísla výrobku | VKDS 325038 B |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 224 mm |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 44,5 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 605 mm |
| Šířka [mm] | 260 mm |
| Výška [mm] | 120 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | TC2872 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Výška [mm] | 96 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 3,500 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držáky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 17993 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,711 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 15 mm |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 12,400 kg |
| Řízení | s hlavou spojovací tyče řízení |
| Doplňující výrobek/info 2 | Bez spojovací tyče |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,620 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 28096 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,620 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 28095 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,62 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 29634 |
| Rozměr vnějšího závitu | M16 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
| Hmotnost [kg] | 4,820 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 29652 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
| Hmotnost [kg] | 4,820 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 29651 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 2,52 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 14 mm |
| Materiál | hliník |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 34822 |
| Rozměr kužele 2 [mm] | 22 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 2,52 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 14 mm |
| Materiál | hliník |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 34821 |
| Rozměr kužele 2 [mm] | 19 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 4,57 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 40604 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,9 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 41807 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,101 kg |
| Rozměr klíče | 16 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Jakost/třída | 8.8 |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 110 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Rozměr kužele [mm] | 14,4 mm |
| jen ve spojení s | Ball joint |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37077 |
Dostupnost