Všechny vozy - Příčné rameno
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 654 0008 |
| párová čísla výrobku | 116 050 0003/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 654 0008 |
| párová čísla výrobku | 116 050 0002/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0006 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0008/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 347 mm |
| Šířka [mm] | 277 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 116 050 0010/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 347 mm |
| Šířka [mm] | 277 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| párová čísla výrobku | 116 050 0009/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 321 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 256 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0016/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 257 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0015/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 654 0020 |
| párová čísla výrobku | 116 050 0019 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 654 0020 |
| párová čísla výrobku | 116 050 0018 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | S naklápěcí tyčí |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | S naklápěcí tyčí |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 365 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosného-/vodicího kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 654 0008 |
| párová čísla výrobku | 116 050 0032/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | S naklápěcí tyčí |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 301 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0063/HD |
Dostupnost