Všechny vozy - Příčné rameno
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 301 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0042/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 392 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 654 0023 |
| párová čísla výrobku | 116 050 0044/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 397 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0066/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 397 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0065/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0049 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | 116 050 0049/S |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 654 0009 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 383 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0048/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 654 0019 |
| párová čísla výrobku | 116 050 0077/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 654 0019 |
| párová čísla výrobku | 116 050 0076/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0081 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | podélné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 754 0005 |
| párová čísla výrobku | 116 050 0081/HD |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0080 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | S naklápěcí tyčí |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Typ spojení | příčné rameno |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | S naklápěcí tyčí |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0091 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocelový plech |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 116 050 0090 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost